Archív akcí

EPY EPY 30/11 ve 20 hod.

epy epyAutorské písně ve francouzštině i češtině, vlídná melancholie jako když se octnete na pobřeží Baltu na konci sezóny. EPY EPY, vítr v písku, záře moře, za oknem v teple kavárny.

SOUČASNÝ ČESKÝ VIDEOART 21/12 V 19 HOD.

mark-ther

Večer současného českého  videoartu prezentující výběr Denisy Václavové pro Pražské Quadriennale 2011 se zaměří na české vizuální umělce od nejmladší až po starší a již etablovanou generaci. Vybrané filmy představí různé přístupy a témata českého site-specific, video-performačního, video-instalačního, vizuálně intervenčního či konceptuálního, politického a sociálně dokumentárního videoartu. Tato prezentace českého videoartu se soustředí na filmy vizuálních umělců a nabízí bohatou a různorodou škálu možností umělecké realizace prostřednictvím tohoto média.

Připravila: Denisa Václavová, www.ctyridny.cz

Prezentovaní umělci:

Dušan Zahoranský // Tomáš Svoboda // Zbyněk Baladrán // Eva Jiřička // Jan Nálevka // Adam Vačkář // Aneta Mona Chisa + Lucie Tkáčová // Jakub Nepraš // Sláva Sobotovičová // Radim Labuda // Ondřej Brody // Michal Pěchouček // Jan Pfeiffer // Martin Kohout // Marek Ther

Nacházíte se zde: Program Archív akcí